Avasime Skilly portaali, kuna tänapäeval on üha populaarsem töötada paindlikult, valida ise endale tööaeg ja rakendada oma hobisid lisaraha teenimiseks. Eesti inimene on ju natuke nagu hunt kriimsilm, kes oskab mitut ametit!

Aga kus siis need nutikad inimesed, kes oma tööd ja teenuseid pakuvad leiavad selle teise poole, kes neid vajab? Siin tulebki meie portaal appi.

Eraisikutele oleme loonud võimaluse oma tööpakkumised, CVd ning teenused üles panna täiesti tasuta. Tööandja peab oma kuulutuse lisamise eest maksma, ent tasu on märgatavalt madalam kui traditsioonilistes tööportaalides. Samuti saab meie kodulehel teha reklaami ja vajadusel luua enda tutvustamiseks lihtsam leht.

Meie põhimõtted on lihtsad:

1. Portaali kuulutuse lisamise õigus on täiskasvanud isikul. Alealised võivad oma kuulutusi lisada seadusliku esindaja nõusolekul.

2. Kui Sa oled eraisik, siis on konto tegemine ja piiramatu arv kuulutuse lisamine Sulle tasuta! Samuti saad vaadata kõiki tööpakkumisi ja teenuseid ning lisada oma CV, kuid Sa ei saa ühendust võtta teiste tööotsijatega. 

3. Kui Sa esindad ettevõtet, siis on portaali sisenemine Sulle tasuline. Sa saad lisada piiramatu arv kuulusi, mis on nähtavad vastavalt sinu valitud paketile (vaata hinnakirja allpool), kas üks kuu, kolm kuud või aasta. Sa saad ühendust võtta tööotsijatega ning vastavalt sinu paketile saame sinu kuulutust kas esile tõsta või teha sinu firmale oma portaalis reklaami. Ühtlasi saad Sa vaadata ka teisi töö- ja teenusepakkumisi.

4. Lisaks kuulutustele pakume ka reklaami võimalust portaali bänneritel, samuti nõustamisteenust eraisikutele CV-de ja kaaskirjade koostamiseks ning töövestluse läbimiseks (vaata hinnakirja allpool). Need teenused on tasulised olenemata sellest, kas oled eraisik või ettevõtte esindaja.

5. Meie vastutame Sinu isikuandmete töötlemise eest ja kaitseme neid hoolikalt, kuid pane tähele, et Sinu enda poolt avaldatud andmed on avalikud. Loe kindlasti enne kuulutuse avaldamist meie antud nõuandeid eraisikutele, teenusepakkujatele ja tööpakkujatele. Ühtlasi pea meeles, et portaali kasutajana näed ka Sina teiste infot ja selle kasutamine on keelatud  muudeks eesmärkideks kui siin portaalis ettenähtud!

6. Me ei vastuta kuulutuste sisu õigsuse eest ning meie portaali kaudu sõlmitud töö- ja teenusesuhte täitmise eest. Tutvu kindlasti ka müügitingimusega ja privaatsus- ning küpsisepoliitikaga.

Kui need põhimõtted Sulle sobivad, siis meeldivat kasutamist!

Lugupidamisega
Skilly meeskond

 

Pakettide hinnakiri:
Teenuse nimetus Maksumus Kestvus Lisainfo

Pakett Lihtne

50 EUR 1 kuu Juriidiline isik saab lisada piiramatu arv kuulutusi ja vaadata teiste jäetud kuulutusi kuu aja jooksul. Paketi kehtivusaja möödudes jääb isiku konto ja sellele sissepääs alles, kuid ta ei saa enam vaadata ja lisada kuulutusi.  5 päeva enne  paketi lõppemist saab isik teate lepingu aegumise kohta. Paketi pikendamine on vabatahtlik. Vali pakett.
Pakett Nutikas 100 EUR 3 kuud Juriidiline isik saab lisada piiramatu arv kuulutusi ja vaadata teiste jäetud kuulutusi.  Lisaks ühe kuulutuse esiletõstmine nädal aega või üks ettevõtet tutvustav reklaam. Reklaami asukoht sõltub vabade pindade olemasolust. Paketi kehtivusaja möödudes jääb isiku konto ja sellele sissepääs alles, kuid ta ei saa enam vaadata ja lisada kuulutusi.  5 päeva enne  paketi lõppemist saab isik teate lepingu aegumise kohta. Paketi pikendamine on vabatahtlik. Vali pakett.
Pakett Parim 500 EUR 1 aasta Juriidiline isik saab lisada piiramatu arv kuulutusi ja vaadata teiste jäetud kuulutusi. Lisaks viie kuulutuse esiletõstmine nädal aega või viis ettevõtet tutvustavat reklaami. Reklaami asukoht sõltub vabade pindade olemasolust, kuid esmasjärjekorras eelistatakse aastase paketi kliente reklaami asukoha broneerimisel. Paketi kehtivusaja möödudes jääb isiku konto ja sellele sissepääs alles, kuid ta ei saa enam vaadata ja lisada kuulutusi.  5 päeva enne  paketi lõppemist saab isik teate lepingu aegumise kohta. Paketi pikendamine on vabatahtlik. Vali pakett.
Reklaami hinnakiri:
Reklaami asukoht Kestvus/Maksumus Lisainfo
Nädal Kuu
Esilehe uudiste blokk 100 EUR 250 EUR Esilehe ülemises osas asuv suur reklaamipind, mis juhatatab sisuturunduse artikli juurde, kust omakorda on võimalik suunata juriidilisele isiku või eraisiku sotsiaalmeedia- või kodulehele.
Esilehel paremal asuv liikuv bänner 50 EUR 150 EUR Arvutivaates esilehel paremal ning telefonis esilehe keskosas asuv liikuv bänner. Korraga kuvatakse kolm reklaami, millest igaühte näidatakse korraga 7 sekundit. Reklaamil klikkides juhatatakse juriidilisele isiku või eraisiku sotsiaalmeedia- või kodulehele.
Sisulehel vasakul asuv pilt 50 EUR 150 EUR Arvutivaates sisulehe vasakul üleval ning mobiili vaates sisulehe allosas kuvatav pilt, millel klikkides juhatatakse juriidilisele isiku või eraisiku sotsiaalmeedia- või kodulehele.
Sisulehel asuv liikuv bänner 25 EUR 75 EUR Arvutivaates sisulehe vasakul ning telefonis sisulehe allosas asuv liikuv bänner. Korraga kuvatakse kolm reklaami, millest igaühte näidatakse korraga 7 sekundit. Reklaamil klikkides juhatatakse juriidilisele isiku või eraisiku sotsiaalmeedia- või kodulehele.

Teenuste hinnakiri:
Teenuse nimetus Maksumus Lisainfo
CV ja sooviavalduse koostamine 50 EUR Eraisikult suuliselt või kirjalikult saadud andmete alusel CV ja ja kandideerimiseks sobiliku sooviavalduse koostamine.
CV ja sooviavalduse toimetamine 25 EUR Eraisiku koostatud CV ja sooviavalduse toimetamine.
Teenust tutvustav lihtne leht meie kodulehel 50 EUR Lihtsat kodulehte asendav lehekülg meie kodulehel, kuhu saab riputada juriidilist isikut või eraisikut tutvustava info ning pildid. Vaata täpsemalt siit.
Teksti toimetamine ja piltide töötlemine lihtsa lehe jaoks 25 EUR Juriidiliselt isikult või eraisikult saadud teksti toimetamine ning piltide lihtsam töötlemine. Vaata täpsemalt siit.


Käesolev hinnakiri kehtib alates 01.11.2019.

Skilly portaal kuulub OÜ-le Muusa Kaubandus. Võta meiega julgelt ühendust kui Sul on lisaküsimusi või ettepanekuid!

 info@skilly.ee

 +372 610 8850