Sul pole sotsiaalmeedia kontot, kus oma töid või teenuseid tutvustada? Või soovid jätta veidi professionaalsemat muljet, kuid ei taha aega ja raha kodulehe koostamisele kulutada? Loo siin oma teenuse või toote tutvustamiseks lihtne lehekülg!

 

Kuidas see käib?

Oleme koostanud Sulle enda reklaamimiseks sobiva lehepõhja.

Koosta tekst, mida soovid meie lehel näidata. Meie aitame vajadusel teksti parandada. Vali välja oma toodet või teenust kirjeldavad pildid. Vaata nõudmisi piltidele siit. Vajadusel aitame pilte ka töödelda.

Saada materjal info@sklilly.ee, vaatame selle üle ning anname teada, kas see vajab eraldi toimetamist. Kui kõik on kokku lepitud, maksa teenuse eest meie kodulehel. Meie paneme sinu info ja galerii üles ning edaspidi võid oma toodete ja teenuste tutvustamiseks saata kõikidele oma lingi www.skilly.ee/sinu valitud nimi.

 

Kui palju see maksab?

Kui teksti ja pilte ei ole vaja toimetada, siis maksab teenus 50 eurot. See sisaldab teksti ja galerii ülespanekut ja avalikus tegemist piiramatuks ajaks ning vajadusel hilisemat uuendust 3 korral (näiteks uued pildid, muutunud kontaktandmed vms). Kui materjali on vaja toimetada või rohkem muuta, anname sulle teada lisanduva teenustasu. Vaata täpsemalt siit või lisa ostukorvi.