Image

Kirjeldus

Kvaliteetsed talveaiad, terrassid ja rõdupiirded!

Meie missiooniks on pakkuda oma klientidele kõige sobivamaid ehitusalaseid lahendusi, pidada kinni tähtaegadest ja kvaliteedinõuetest. Kvaliteetsete teenuste all peame silmas, et meie ehitatud hooned ja rajatised on vastupidavad ning keskkonnasõbralikud. Kõikidele töödele anname omapoolse 2 aastase garantii.

Talveaiad

Klaaslükandsüsteemi abil saab talveaia muuta praktiliseks ja hästi läbi käidavaks ruumiks. Talveaia süsteem võimaldab muuta terrassid ja rõdud ilmastikukindlaks vee, lume ja tuule eest, et oleks mõnus istuda ka vihmase või tuulise ilmaga terrassil värskes õhus.

Terrassiklaasid

Klaaslükandustega saab muuta hetkega terrassi ilmastikukindlaks ja aastaringselt kasutatavaks ruumiks. Terrassiklaaside süsteem püsib tihedalt koos ,ning kaitseb terrassi vihma, lume ja tuule eest. Terrassiklaaside süsteem vähendab oluliselt soojakadusid ja küttekulusid.

Klaasist rõdupiirded

Rõdupiire on maja välisviimistluse tähtsamaid osi,mis annab majale välimuse. Kuna rõdupiire paistab juba kaugele,siis on oluline ,et rõdupiire näeks ka kaasaegne välja. Täisklaaspiirded annavad majale stiilse ja kaasaegse välimuse.

Bambusest terrassilauad

Pakume Teile võimalust olla keskkonnasõbralik ja ehitada oma terrass taastuv materjalidest, milleks on bambus. Bambusel on palju erinevaid tugevusi alustades vastupidavusest ja lõpetades eksklusiivse välimusega.

Välispa vannid

Nüüd on koos talveaiaga võimalik Teil soetada ka Euroopas toodetud kvaliteetne mullivann. Selleks külastage meie naaberlehte www.mullivannid.ee

Motoriseeritud klaaspiirded

Motoriseeritud klaaspiirde süsteemi abil saate ühe nupuvajutusega liigutada klaaspiirde ülesse või alla vastavalt vajadusele. Piire on ennekõike mõeldud tuulte tõkestamiseks rõdudel ja terrassidel.

Vaata lähemalt meie kodulehelt!

Asukoht