Anname Sulle mõned näpunäited, mida teenusepakkumise lisamisel arvestada.

Kuulutuste lisamine on piiranguteta lubatud täisealistele isikutele.  Kui kuulutust soovib lisada alaealine isik, peab selleks olema seadusliku esindaja nõusolek, mis tuleb saata digitaalselt allkirjastatult e-posti aadressile info@skilly.ee.

Kuulutus on võimalik lisada täites etteantud väljad või lisada kuulutus pildina.  Pane kindlasti tähele, et kogu Sinu poolt sisestatud info on portaali kasutajatele kättesaadav. Seetõttu ole oma andmete avalikustamisel äärmiselt  hoolikas.

Kui pakud teenust mitmes valdkonnas ning need teenused on sisult väga erinevad, siis soovitame Sul koostada mitu teenusepakkumist. Nii on lihtsam Snu pakutavat teenust ka otsinguga üles leida. Rõhuta teenusepakkumises neid väärtusi, teevad konkreetse teenuse eriliseks.

Oma kuulutuse ülesapanekuga annad Sa meile nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks. Loe täpsemalt siit. Sa võid igal ajal oma konto kustutada või võtta tagasi nõusolek oma isikuandmete töötlemise kohta. Selleks saada kiri e-posti aadressile info@skilly.ee.