Anname Sulle mõned näpunäited, mida CV lisamisel arvestada.

Kuulutuste lisamine on piiranguteta lubatud täisealistele isikutele.  Kui kuulutust soovib lisada alaealine isik, peab selleks olema seadusliku esindaja nõusolek, mis tuleb saata digitaalselt allkirjastatult e-posti aadressile info@skilly.ee.

Lihtsama CV lisamisel piisab meie portaalis etteantud väljade täitmisest. Kui aga soovid kasutada oma valmis CV-d, siis see on võimalik samuti üles laadida. Pane aga kindlasti tähele, et kogu Sinu poolt sisestatud info on portaali kasutajatele kättesaadav. Teised eraisikud ei näe vaid Sinu e-posti aadressi välja, sest see on kättesaadav ainult ettevõtetele. Üleslaetud CV-ga on võimalik kõikidel portaali kasutajatel tutvuda, sh näha sealolevaid isikuandmeid näiteks elukoht jms. Seetõttu ole oma andmete avalikustamisel äärmiselt  hoolikas. Soovitame üleslaetavas CV-s mitte kajastada oma isiklikke andmeid nagu elukoht, perekonnaseis jms. Kui Sa aga tahad oma e-posti aadressi või telefoninumbrit avalikustada (näiteks arvad, et Sulle võiks lisatööd pakkuda mõni eraisik), siis lisa see kas Kuulutuse sisu väljale või üleslaetavasse CV dokumenti.

Kui sa otsid tööd mitmes valdkonnas ning need tööd on sisult väga erinevad, siis soovitame Sul koostada mitu CV-d. Rõhuta CV-s just neid kogemusi ja oskusi, mis räägivad selle valdkonna kasuks, kus Sa tööd otsid. Tööpakkujale jääb professionaalsem mulje, kui oskad välja tuua tugevused, miks sobid just konkreetsel erialal töötama. Muud oskused võid panna kirja näiteks hobidena.

Näide: oled varem töötanud nii kontoris kui lapsehoidjana ning sooviksid lisatööd ja oleksid nõus seda tegema mõlemas valdkonnas. Koosta 2 CV-d, miles ühes kirjelda oma kogemust ja tugevusi kontoritöötajana ning määra elukutseks see eriala, mida Sa kontoris oled teinud. Kui lisad CV failina, siis võid lisainfo või hobide väljal kirjeldada oma kogemusi lapsehoidjana. Teises CV-s määra elukutseks lapsehoidja ja too välja kõik oskused ja kogemused selles valdkonnas.

Oma kuulutuse ülesapanekuga annad Sa meile nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks. Loe täpssemalt siit. Sa võid igal ajal oma konto kustutada või võtta tagasi nõusolek oma isikuandmete töötlemise kohta. Selleks saada kiri e-posti aadressile info@skilly.ee.